zavřít

Zombie The Escapists: The Walking Dead se dobelhá na konci září

Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Posledního září potěší své fandy chystaný mix The Escapists a komiksové série The Walking Dead. The Escapists: The Walking Dead dorazí 30. září na Xbox One a PC a všichni se tak budou moci pokusit o únik ze zombiemi zamořených lokací. A jelikož je vydání již za dveřmi, můžete se také pokochat patřičně hnilobou zapáchajícím trailerem představujícím toto pixelartové izometrické dobrodružství v pohybu.

V he Escapists: The Walking Dead se hráči vtělí do role Ricka Gramese a nebudou tentokráte utíkat z věznice, ale z nemocnice, kde se to dávno uhynulým, leč stále neposednými lidmi také jen hemží. Koukněte na trailer a zakroužkujte si v kalendáři den, kdy se s Rickem sami vydáte ochránit nejen sebe, ale také bandu dalších přeživších. A jak trailer nejen připomíná, ale i názorně ukazuje, těšit se můžete rovněž i na řadu z komiksu známých lokací a postav.

Tagy: Indie strategie simulace zombie akční RPG pixel art

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.