zavřít

Zítra vyjde zdarma rozšíření pro Portal 2

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Už ve středu čeká majitele Portal 2 první stažitelné rozšíření s názvem Peer Review. Je...

Už ve středu čeká majitele Portal 2 první stažitelné rozšíření s názvem Peer Review. Je sice už měsíc zpožděné, ale protože je kompletně zdarma, dá se to Valve pro tentokrát prominout. Kromě nových levelů pro robůtky Atlase a P-Bodyho přinese také samostatné mapy do kooperativního módu a extra úkoly Challenge pro singleplayer.

Název samotného přídavku se odvozuje od toho, že po instalaci Peer Review se ve hře objeví žebříčky hráčů, které má kromě cizinců na internetu hodnotit i samotná Glados. A ještě něco pro fanoušky: na síti už se objevil také třetí díl soundtracku ze hry, jako vždy opět zdarma ke stažení. Stažitelný přídavek Peer Review bude k pořízení od středy pro PC, 360 a PS3.

Tagy: dlc logická

Zdroje: GameSpy

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.