zavřít

Za týden začíná otevřená beta Gwent: The Witcher Card Game

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste nedostali do uzavřené bety karetní odnože Zaklínače jménem Gwent: The Witcher Card Game, mám pro vás dobrou zprávu. 24. května začne otevřená beta, která bude, už z podstaty názvu, přístupná všem. Benjamin Lee, který vede vývoj k tomu říká: „Otevřená beta je další krok v procesu vývoje, který pokračuje se všemi, kteří s námi doposud byli. Je to nová šance pro spoustu nových hráčů, kteří si Gwent zkusí poprvé a těšíme se na to, že s jejich pomocí hru ještě zlepšíme.“

To je víceméně standardní prohlášení, tím spíš, že už v uzavřené betě došlo k řadě vylepšení a úpravám pravidel. Otevřená beta už tak představuje spíš formální představení hry s vychytání bugů a nedá se moc počítat s tím, že by se objevily radikálně odlišné prvky. Čekat ale jde ještě další úpravy některých karet a případně i v nacenění a celém systému progresu a herní měny.

Pokud jste se účastnili uzavřené bety, opět vás čeká reset všeho a opět dostanete kompenzaci. Pokud jste si koupili kegy za reálné peníze, dostanete jejich stejný počet. Stejně tak dostanete kegy podle toho, na jakém jste byli levelu a ranku. Dostanete všechny předměty, jež jste dostali jako odměny a k tomu se přidá nová prémiová karta Geralta. 22. května budou servery hry odpojené kvůli údržbě a spuštění otevřené bety.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy karetní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.