zavřít

Z gangstera detektivem a barmanem. Vyšlo třetí a poslední DLC do Mafia III

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Mafia III definitivně uzavírá příběhy z New Bordeaux v pořadí třetím DLC Sign of the Times (Znamení časů). Lincoln jen na malý moment odloží tašku plnou smrtícího arzenálu, aby se vydal po krvavých stopách fanatického kultu, který se obchodem s drogami snaží ovládnout celé město.

Když se se svými drogovými praktikami začnete montovat do Lincolnova byznysu, koledujete si o pořádný malér. A když se k tomu všemu nechováte úplně humánně a podobně jako krvežíznivý kult Ensanglante vykonáváte ohyzdné rituály a necháváte mrtvoly po celém městě, zkrátka a jednoduše rozpoutáte peklo.

V třetím DLC Sign of the Times se v kůži Lincolna Claye snažíte vypořádat s novou hrozbou, ale tentokrát přijdou zbraně ke slovu až na druhém místě. Na tom prvním bude totiž detektivní vyšetřování – čeká vás průzkum krví zborcených míst po „úspěšných“ rituálech, ohledávání obětí, pořizování fotografií klíčových předmětů, používání černého skla a tak podobně.

Když už však dojde na nějaké to násilí i z vaší strany, můžete se kromě nových hraček v podobě automatické pušky Black Sacrament a vrhacích nožů těšit na novou funkci zpomalení času, která vychází z funkce zpomalení jízdy z DLC Faster, Baby! Ve zpomaleném režimu samozřejmě nevydržíte věčně, ale každý přímý zásah do hlavy vám prodlouží setrvání v adrenalinovém tripu.

Možná si to můžete vysvětlit užíváním nějaké tep zpomalující drogy, protože se často stanete obětí okultních „kouzel“, která vám způsobí halucinace, které způsobí, že nerozeznáte skutečnost od reality. Protože je kult Ensanglante ve všech ohledech napřed, dočkáte se i nových rychlých strojů, kterými můžete brouzdat další nové oblasti New Bordeaux.

Poslední zásadní novinkou posledního DLC je bar Sammy's (U Sammyho). Ten od samého počátku Mafia III není zrovna v provozuschopném stavu. Jakmile má Lincoln vše pod palcem, konkurenci vyřízenou a kult rozprášený, může se pustit do renovace kdysi věhlasné nálevny – opravit škody, zrenovovat nábytek a bar, pořídit nový jukebox a dost možná vytvořit ještě lepší místo než kdysi.

DLC Sign of the Times je posledním přidaným obsahem Season Passu třetí Mafie, který si jinak můžete pořídit za 10 euro na Steamu. Vrátíte se potřetí a naposled k zase o trošku inovované hratelnosti nebo jste na třetí Mafii již dávno zanevřeli?

Tagy: Mafia (série) Amerika gangy

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.