zavřít

WRC 8 právě vyrazilo do boje s DiRT Rally 2.0. Stane se jedna z nich závodní hrou roku?

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Letošní rok bude na závodní hry poměrně silný. Máme tu dvě hry zaměřené na rally, jedny formule a mezi kandidáty jistě patří i nový GRID a Need for Speed: Heat. Neubírejme už ale pozornost dnešnímu přírůstku v podobě WRC 8.

Zatímco předchozí díly licencované série platily jen za lehce nadprůměrné hry, v případě WRC 8 jsme nejspíš svědky povedeného posunu vpřed. Alespoň tak to vyznívá z prvních recenzí, které se shodnou na krásném hodnocení 8/10.

Na naší recenzi už se také pracuje, ale než ji zveřejníme, vezměte zavděk alespoň launch trailerem. Ve WRC 8 se přidáte k jednomu z 52 týmů, vyrazíte do celkem 14 zemí a zazávodíte si na stovce rychlostních zkoušek v předělané kariéře.

Do závodů se můžete pustit právě teď na PlayStationu 4, Xboxu One a také PC, i když tam si musíte na rok vystačit s Epic Games Storem. WRC 8 je totiž jednou ze sedmi desítek her, které podléhají zjevně velmi lákavé exkluzivitě.

Tagy: Závody simulace rallye

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.