zavřít

Warhorse Studios potvrdili, že Kingdom Come: Deliverance vyjde až v roce 2017

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Před dvěma dny se na webu WCCF Tech objevila informace o tom, že české historické RPG Kingdom Come: Deliverance vyjde až v roce 2017. Dva měsíce po oznámení odkladu vydání na konec letošního roku se tato zpráva zdála být poněkud překvapivá, tím spíš, že ze studia nepřišlo žádné oficiální vyjádření. Nicméně dnes to našemu serveru potvrdil PR manažer Tobias Stolz-Zwilling, hra opravdu vyjde v roce 2017.

Přesné datum vydání zatím stanovené není. Nevíme tedy, v jaké části roku by Kingdom Come: Deliverance mohla vyjít. Hra se aktuálně nachází ve fázi bety, do které se dostanete buď jako přispěvatelé z Kickstarteru a nebo zakoupením dané edice hry na oficiálních stránkách. V betě se už můžete podívat na větší část hry, nové lokace s několika novými úkoly, nové zbraně a především bitvu, která zastíní předchozí šarvátky s Kumány z technické alfy. Jak beta vypadá si můžete prohlédnout v našem Gamesplayi níže. Hra je plánovaná na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: RPG historická

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.