zavřít

Warhammer 40,000: Dawn of War III vyjde koncem dubna

Windows

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Relic Entertainment a Sega jsou prohnaní kujóni. Datum vydání své chystané strategie Warhammer 40 000: Dawn of War III schovali do traileru popisujícího všechny dobrůtky, které dostanete, pokud si hru předobjednáte. V podstatě mě tak chytře donutili, abych vám řečený trailer ukázal a rovnou taky napsal, jaké že kosmetické nesmysly si nesmíte nechat ujít. Ale nejdřív to nejdůležitější – Dawn of War III vychází 27. dubna.

A teď k předobjednávkám. Pokud hodláte zariskovat a vrhnout se do celé té orčí, lidské a elfské ménage à trois bez čekání na recenze, čeká vás skin pack „Mistři války“. Vaše rytířka Solaria pak bude ve hře vypadat jako temná královna smrti, Morkanaut dostane „Big Kustom“ skin a Taldeer, hrdinka Eldarů, se může pochlubit podobou „Ghost Seer“.

Kdybyste si chtěli doopravdy vyhodit z kopýtka, není nic snazšího než zvolit jednu ze speciálních edic hry, například sběratelskou edici za ne zrovna lidových 120 euro, v níž kromě libůstek typu soundtracku či praporů jednotlivých frakcí najdete i více než 35 cm vysokou repliku kladiva Gabriela Angelose, Godsplitter Daemon Hammer. Síly chaosu s ním asi nezdrtíte, ale na poličce by se mohlo vyjímat vcelku pěkně.

Pokud vás tahle omáčka okolo nezajímá a jde vám jen o to, zda si pro vás v Relic připravili dobrou strategii, zkuste se podívat na video představující herní prostředí, souhrn všech tří frakcí, nebo třeba moje gamescomové dojmy z hraní.

Tagy: strategie Warhammer 40,000

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.