zavřít

Warhammer 40,000: Dawn of War III vyjde koncem dubna

PC

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Relic Entertainment a Sega jsou prohnaní kujóni. Datum vydání své chystané strategie Warhammer 40 000: Dawn of War III schovali do traileru popisujícího všechny dobrůtky, které dostanete, pokud si hru předobjednáte. V podstatě mě tak chytře donutili, abych vám řečený trailer ukázal a rovnou taky napsal, jaké že kosmetické nesmysly si nesmíte nechat ujít. Ale nejdřív to nejdůležitější – Dawn of War III vychází 27. dubna.

A teď k předobjednávkám. Pokud hodláte zariskovat a vrhnout se do celé té orčí, lidské a elfské ménage à trois bez čekání na recenze, čeká vás skin pack „Mistři války“. Vaše rytířka Solaria pak bude ve hře vypadat jako temná královna smrti, Morkanaut dostane „Big Kustom“ skin a Taldeer, hrdinka Eldarů, se může pochlubit podobou „Ghost Seer“.

Kdybyste si chtěli doopravdy vyhodit z kopýtka, není nic snazšího než zvolit jednu ze speciálních edic hry, například sběratelskou edici za ne zrovna lidových 120 euro, v níž kromě libůstek typu soundtracku či praporů jednotlivých frakcí najdete i více než 35 cm vysokou repliku kladiva Gabriela Angelose, Godsplitter Daemon Hammer. Síly chaosu s ním asi nezdrtíte, ale na poličce by se mohlo vyjímat vcelku pěkně.

Pokud vás tahle omáčka okolo nezajímá a jde vám jen o to, zda si pro vás v Relic připravili dobrou strategii, zkuste se podívat na video představující herní prostředí, souhrn všech tří frakcí, nebo třeba moje gamescomové dojmy z hraní.

Tagy: strategie Warhammer 40,000

Zdroje: PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.