zavřít

Vytvořte si tenisový turnaj podle sebe v AO Tennis 2

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

V Austrálii se v těchto dnech dějí dvě pozoruhodné události: zaprvé prakticky celá hoří, no a zadruhé se v Melbourne koná každoroční Australian Open, první ze čtyř tenisových Grand Slamů. U této pro životní prostředí méně destruktivní příležitosti vychází také druhý díl virtuálního pinkání AO Tennis 2, kde si můžete tvořit vlastní hráče a stadiony a pak na nich odehrávat legendární zápasy.

AO Tennis 2 vzniká v úzké spolupráci organizátorů turnaje a Big Ant Studios, což jsou přední australští vývojáři sportovních her. Pokračování nabídne předělaný mód kariéry, kde by tentokrát mělo záležet nejen na výkonech na kurtech a lehkosti vašeho bekhendu, ale i na různých událostech mimo ně.

Své vlastní hráče a další obsah jste si mohli vytvářet už v předloňském AO Tennis a obsah bude s letošní verzí naprosto kompatibilní, takže si hned zkraje můžete do hry importovat některého z 20 000 hráčů a hráček či stovky hřišť vytvořených ostatními tenisovými fanoušky.

Nebo si zahrát na oficiálních stadionech, na nichž se Australian Open 2020 reálně hraje. Stejně tak si můžete adoptovat některého z hráčů pod mužskou i ženskou tenisovou asociací a na licencovanou soupisku se dostala jak Karolína Plíšková, tak Markéta Vondroušová. Pokud vás český ženský tenis zas až tak nezajímá, jistě nepohrdnete třeba Rafaelem Nadalem, který ani ve své virtuální verzi neodkládá svou ikonickou čelenku.

Dobývat světové žebříčky můžete sami nebo v deblu s kamarádem v lokálním i online multiplayeru. AO Tennis 2 vyšel včera, k pinkání se dostanete na Steamu, PlayStationu 4, Xboxu One i na Switchi.

Tagy: tenis

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.