zavřít

Válka prasat s králíky v remasteru S.W.I.N.E. dorazí v květnu

Windows

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Remaster realtimové strategie z roku 2001 slibuje vylepšenou grafiku, hratelnost a upravený multiplayer. Studio Assemble Entertainment dnes zveřejnilo datum vydání spolu s trailerem u příležitosti 58. výročí invaze v zátoce Sviní, neúspěšné operace kubánských exulantů s cílem svrhnout Fidela Castra. Ve S.W.I.N.E. proti sobě nicméně stojí králíci a prasátka.

S.W.I.N.E. je důmyslnou zkratkou „Strategic Warfare In a Nifty Environment,“ tedy něco jako „strategické vojenské tažení v šikovném prostředí“. Národní armáda prasátek v něm obléhá Mrkvovou zemi. Králíci se namísto přímého střetu uchýlí ke strategii gorilly (guerrilly?), snaží se odříznout prasata od zásobování a znovuzískat ztracené území.

Remaster by měl vyřešit spoustu dávných bugů, také přidá dodatečná grafická nastavení jako v-sync nebo vylepšené vyhlazování. Kompletního předělání se dočkají textury, modely vojáčků a uživatelské rozhraní. Změny se dotknou i hratelnosti, bojiště si budete moct oproti originálu víc přiblížit a řazení jednotek by mělo být jednodušší.

Znovu se můžete pustit také do multiplayerových klání prasat a králíků, původní hra více hráčů totiž po uzavření poskytovatele GameSpy v roce 2013 dnes už není dostupná. S.W.I.N.E. HD Remaster vyjde na Steamu 23. května.

Tagy: strategie zvířata realtime remaster

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.