zavřít

V demoverzi strategie Realpolitiks si zahrajete za expanzivní Rusko nebo opatrné Německo

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Taky už se nemůžete dočkat třetí světové války? Zdá se vám o světových metropolích mizících v oblacích radioaktivního prachu? Těšíte se na zlomenou postapokalyptickou společnost, která povstane ze zpopelněných zbytků starého řádu? V tom případě si zapamatujte datum 9. února, kdy na Steamu vychází demo Realpolitiks, polské grand strategy ze současnosti, respektive blízké budoucnosti. 

Už delší dobu víme, že v plné verzi budete řešit úsměvné problémy jako rozpad EU, krizi v Jihočínském moři nebo rozmach Islámského státu, a občas někomu z legrace hodíte na hlavu atomovku. Demo však nabízí omezenější arénu. Posadíte se ke kormidlu buďto Německa jakožto vůdčího evropského státu zachovávajícího status quo, nebo expandujícího Ruska hladovějícího po bývalém sovětském území, a osud Evropy a světa se octne ve vašich rukou. Dostupné scénáře budou navrženy tak, aby rychle demonstrovaly všechna důležitá rozhodnutí a možnosti, jež vás čekají v kampani.

Ať už se rozhodnete bojovat za mír a stabilitu Evropy, nebo anektovat chudáky pobaltské státy, demo zní jako příjemná jednohubka, po jejímž slupnutí se budete moci informovaněji rozhodnout o případné koupi finálního produktu. Realpolitiks vychází týden po spuštění dema, tedy 16. února.

Tagy: terorismus strategie nukleární zbraně třetí světová válka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.