zavřít

V betě Quake Champions je k vyzkoušení i nový mód Duel

Windows

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

V dávných dobách se závažný spor mezi dvěma čestnými muži řešil na vzdálenost dvaceti kroků pomocí dvou krásně vyzdobených a příšerně nepřesných pistolí. Na místě byl přítomen lékař a sekundanti, všichni účastníci souboje na sobě měli své nejlepší košile a obleky. Dnes je něco takového samozřejmě ilegální, ale pokud toužíte po gentlemanských soubojích jeden na jednoho, nezoufejte. Všechna vaše přání vám splní mód Duel pro Quake Champions.

Kroků tu sice určitě nebude jenom dvacet a vaše bambitky jsou také o něco přesnější než v 19. století, ale čest a odvaha jsou stále klíčovými ingrediencemi. Mód Duel je, stejně jako historické duely, střetnutím dvou bojovníků, kteří se spolu utkají v souboji na dva vítězné zápasy, přičemž v každém kole mají k dispozici tři životy, tak jako kdysi. Půjdete v tragických šlépějích Alexandrů Puškina a Hamiltona? Nebo se inspirujete triumfy Andrewa Jacksona a Fjodora Ivanoviče Tolstého? To záleží na vaší zručnosti, reflexech a taktických schopnostech.

A také na výběru těch správných hrdinů. Vaše tři životy v každém z kol jsou vlastně tři hrdinové, které si vyberete na začátku zápasu. Pokud zemřete, znovuzrodíte se jako své číslo dvě či tři. Zvolit sestavu, která je schopná se adaptovat na nejrůznější typy hrozeb, proto nejspíš bude klíčové, zvlášť v zápasech mezi podobně zkušenými hráči. Jen je otázka, zda se oba bojovníci nebudou donekonečna nahánět po příliš prázdné mapě a celý mód v porovnání s frenetickým chaosem deathmatche tak trochu nevyšumí.

Na tuhle otázku si můžete až do 21. května odpovědět sami. Právě totiž běží „technický test“, tedy v podstatě otevřená beta, kde si kromě duelů můžete vyzkoušet také nový týmový mód Sacrifice. Stačí zamířit na oficiální stránky a požádat o klíč.

Tagy: online akční

Zdroje: All Games Delta

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.