zavřít

V Battlefieldu V vypukla zimní battle royale Firestorm

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Ve světě Battlefieldu V se rozpoutala ohnivá bouře. Dnes dopoledne vypukl očekávaný zápas ve formátu battle royale, v němž se na rozdíl od konkurence utkáte i v hromadě bojových vozidel ve vysoce zničitelném prostředí. Přežijte ze všech nejdéle, nebo shořte na prach.

Já jsem zatím stačil skočit do jediné rychlé hry, která dopadla, inu, katastrofálně. Schoval jsem se v horním patře baráku s nasysleným StG 44, říkal si, jak se tady pěkně zakempím, ale bohužel jsem naivně nedbal zdánlivě vzdálených dusajících bagančat. Jejich majitel následně vysprintoval po schodech a našil mi do zad pár ran z brokovnice.

Norská příroda je pořád stejně podmanivá jako v singleplayeru nebo klasickém mulťáku. Křupání sněhu pod nohama je tu ozvučeno pravděpodobně nejlíp v historii videoher. A taky nepamatuju tak realisticky uřvaný traktor, ze kterého jsem radši rychle slezl, protože bych na sebe takovou krasojízdou upozornil snad i mrtvého.

Podrobnější dojmy vám přinesu brzo. Vy už se mezitím do Firestormu můžete pustit sami, pokud tedy vlastníte základní Battlefield V.

Tagy: Battlefield (série) druhá světová válka multiplayer střílečka

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.