zavřít

Střílečka Terminator: Resistance se inspiruje prvními dvěma filmy

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Překvapení! Ještě letos vyjde do včerejška neoznámená hra o Terminátorovi. Za normálních okolností by to nebylo ani moc divné, když se na konci října chystá do kin nový film s podtitulem Dark Fate, tahle singleplayerová střílečka se ale bude zakládat na prvních dvou filmech z 80. let a odehrávat 30 let po nich. Už jste dostatečně zmatení?

S novým Terminátorem tahle záležitost nebude mít nic společného, může to být ale i kvůli poměrně komplikovaným vlastnickým právům k celé sérii. Mírně znepokojivou zprávou je fakt, že za Terminatorem: Resistance bude stát prakticky neznámé studio Teyon, které vytvořilo příšernou hru o Rambovi pět let zpátky. U dobové recenze Martina Bacha se můžete poveselit zde. A doufat, že Terminátor dopadne alespoň o trochu líp.

V příběhu se 30 let po dni zúčtování ujmete vojína Jacoba Riverse, vojáka pacifické divize odboje. Přestože je pouhým vojínem, stane se jedním z cílů Skynetu a má být odstraněn... Jenže všichni víme, že Skynet tuhle válku stejně projede. A tak se do boje se zdivočelými stroji můžete vrhnout naplno.

Postavíte se ikonickým záporákům z filmů, včetně T-800, ale i novinkám z dílny Teyonu. Dostanete k ruce arzenál plazmových zbraní nebo se můžete plížit a hackovat. Postapokalyptické Los Angeles už není kolébkou kapitalismu, takže budete muset paběrkovat a snažit se nalezený šrot směnit anebo si z něj něco vyrábět na vlastní pěst.

Zachraňte lidstvo! Terminator: Resistance vychází už 15. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: Terminator

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.