zavřít

Sarkastický Nathan Fillion představuje Destiny 2, která se v září objeví i na PC

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Aleš vám předevčírem v článku o teaser traileru k chystané Destiny 2 sliboval, že se brzo dočkáte traileru plnohodnotného. A měl pravdu. Vydávat trailer na trailer už sice překračuje hranice marketingové masáže a sklouzává někam do říše marketingového mlácení baseballkou do hlavy, ale zrovna v případě nového projektu Bungie se to dá snést, poněvadž stejně jako v minulém videu se tu v prominentní roli objevuje vynikající Nathan Fillion jako sarkastický robot Cayde-6.

Humor často stojí na kontrastech, a to rozhodně platí i o novém traileru. Cayde-6 a jeho modrý kolega, velitel Zavala, dost odlišným stylem povzbuzují své válečníky a ženou je do boje, protože došlo ke katastrofě – Ghaul, velitel brutální Rudé legie, dobyl poslední bezpečné město na Zemi. Hráč se tak musí opět stát Strážcem, vyvoleným bojovníkem, jehož úkolem je ochránit zbytky lidstva a opět dobýt svůj domov. Tahle cesta ho provede po poničené Zemi i zbytku sluneční soustavy, kde zaručeně potká spoustu starých i nových nepřátel.

V traileru je vidět rozsáhlá destrukce celého města včetně zbrojnice a dalších zásob, což ospravedlňuje, proč budete začínat pěkně od nuly. Z prvního dílu se vám do dvojky přenese akorát vaše fyzická podoba. Nové zbraně a schopnosti si budete muset znovu nastřádat, což je jedině fér k novým hráčům. A vlastně i k vám – jak říká Cayde, vaší hlavní motivací bude loot, za nímž se vypravíte až ke hvězdám.

Pete Parsons, CEO studia Bungie, k tomu řekl: „Těšíme se, že představíme čerstvý, přitažlivý příběh, a díky chystané betě Destiny 2 plánované na toto léto jsme odhodláni shromáždit zpětnou vazbu od milionů hráčů z celého světa, kteří letmo spatří nová dobrodružství, jež nás všechny potkají.“ Takže beta v létě! To už je vlastně docela za chvilku, i když samozřejmě není jasné, kdy přesně bude spuštěna.

Naopak další data jsou již více méně vytesaná do kamene. Destiny 2 vyjde 8. září 2017 na PlayStation 4, Xbox One a tentokrát dokonce i na PC, což je pro spoustu z vás určitě výborná zpráva. Nejvíc výhod ovšem čeká na majitele PS4, kteří budou mít k dispozici dočasně exkluzivní obsah, jenž se ostatním hráčům zpřístupní nejdříve na podzim 2018.

Kromě základní hry si navíc můžete zakoupit i různé speciální edice, přičemž ta sběratelská nabízí pěkný batůžek. Pokud vás zajímá spíš skutečná hratelnost než vypiplané CGI filmečky, těšte se na 18. května, kdy budou živě streamované první záběry z hraní.

Tagy: online sci-fi FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.