zavřít

Project CARS 2 vyjde s podporou rozlišení 12k a virtuální reality ještě letos

PlayStation 4 Windows Xbox One Linux

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Už od poloviny minulého roku oznámená závodní simulace Project CARS 2 má počínaje dneškem alespoň přibližné datum vydání. Pokračování povedené závodní simulace z května 2015 vyjde v závěru letošního roku pro PC (skrze Steam), PlayStation 4 a Xbox One.

Vývojáři ze Slightly Mad Studios se v Americe domluvili s Bandai Namco Entertainment, zatímco u nás se o vydání postará Cenega. Tvůrci toho slibují nemálo, ale víceméně se Project CARS 2 točí především kolem rozšíření jedničky.

První díl položil solidní základy, na kterých bude dvojka stavět, a fanoušci realistického závodění se mohou těšit na více než 170 licencovaných vozidel, se kterými mohou jezdit na více než šesti desítkách tratí.

Díky systému Livetrack 3.0 si na všech tratích užijí různé sezónní efekty a dynamické počasí, což bude mít na ovládání aut nemalý vliv. Ostatně, realismus a autentičnost je něco, čím se tvůrci v tiskové zprávě ohání hned několikrát.

Autentický pocit z jízdy by měla podpořit i "realistická umělá inteligence, precizní fyzika a výrazně vylepšené ovládání". To se vám bude hodit, protože vedle klasického asfaltu si užijete i jízdu na ledu, sněhu, či v bahně. Chybět nebude ani fanoušky vymodlený online šampionát s různými závodními ligami.

Majetnější hráči si Project CARS 2 užijí až v rozlišení 12k či ve virtuální realitě. Krásnou podívanou ostatně naznačuje jak trailer, tak i několik nových obrázků viz galerie na kartě hry.

Tagy: simulace Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.