zavřít

Příběh adventury The Council se završí z kraje prosince poslední epizodou

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Na časové ose o deseti měsících jste se postupně dočkali všech pěti epizod adventurní série The Council. Ta poslední je – pravda – v budoucnosti, ale méně vzdálené než například Vánoce. Pokud netrpělivě očekáváte, jak se všechna vaše rozhodnutí z předchozích epizod projeví, vydržte ještě týden a kousek. A pokud jste s koupí čekali do doby, kdy bude hra kompletní, protože byste stejně jako já nevydrželi čekat na další epizody, moc neváhejte kvůli pěkné slevě.

Pátá epizoda s názvem Checkmate, tedy šach mat, dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One 4. prosince. Slibuje pády králů, vzestupy pěšáků a rozhodnutí, která jsou (jako vždy) jen a pouze na vás. Checkmate složí dohromady všechna vaše rozhodnutí z předchozích epizod The Council, všechny vaše chyby, vítězství i prohry.

Zároveň se na jednom místě sejdou vaši spojenci, nepřátelé a rodina, a konečně se tak rozhodne o jednom velkém vítězství, ať už připadne na vaši nebo jinou stranu. Plnou hru se všemi pěti epizodami najdete na Steamu ve slevě za 18 eur.

Tagy: diplomacie adventura epizodická hra

Zdroje: GameWatcher

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.