zavřít

Předveďte svůj talent a zahrajte si s Akirou Jamaokou v hudební soutěži Tank Factor

- Datum vydání autor: Inzerce

Hudba je nedílnou součástí her odjakživa, a my moc dobře víme, že ve World of Tanks komunitě je celý zástup nadaných muzikantů. Když jsme se nedávno spojili se skupinou Sabaton a skladatelem Akirou Jamaokou, napadlo nás, že je čas dát šanci i hráčům a fanouškům, aby předvedli, jaký talent v nich dříme.

Pro muzikanty i amatérské hudebníky je to jedinečná příležitost, jak se ještě více zapojit do naší komunity a dostat svoji skladbu až do hry. Rozjíždíme proto Tank Factor – soutěž, v níž můžete remixovat a dát novou podobu titulní skladbě World of Tanks.

Je úplně jedno, zda jste DJ, rocková kapela, folková partička nebo klasický hudebník s houslemi. Jediné, co po vás vlastně chceme, je chuť a nadšení. A také trochu toho fandovství pro World of Tanks. Stačí, když nám pošlete svůj výtvor a můžete to rozjet se slavným hudebníkem Akirou Jamaokou. A pozor, tím místem nebude nic menšího, než velké pódium a tisíce fanoušků pod ním na velké Wargaming akci WG Fest v Moskvě, která se uskuteční v prosinci 2017.

Přihlášky do Tank Factor můžete podávat od teď do 18. října.

Co všechno musím udělat?

Musíte pouze vytvořit vlastní remix titulní skladby z World of Tanks. Vše, co k práci potřebujete, najdete na webu Tankfactor.com. Zde také naberete všechny potřebné zdroje a informace k tomu, abyste skladbu mohli vytvořit a nahrát. Na stránkách se také dozvíte vše o cenách, soutěži a porotcích.

Ceny

Kategorie Cover verze

  1. Živé vystoupení s Akirou Jamaokou na WG Festu a Mackie DL32R iPad a Digital Rack-Mounted Mixer
  2. Shure PSM 300 Premium T11
  3. Boss GT-100 Guitar Multi-Effects Pedal

4.-10.   Shure SM58S Vocal Microphone s funkcí On/Off Switch

Kategorie Remix

  1. „Master Class“ od Akiry Jamaoky na WG Festu a Moog Sub 37 Tribute Edition Analog Synthesizer
  2. Moog Sub Phatty Analog Synthesizer
  3. Korg Minilogue 4-Voice Analog Synthesizer

4.- 10. Korg Volca FM Synthesizer se sequencerem

Wargaming se samozřejmě o vítěze na cestě do Moskvy plně postará.

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.