zavřít

Povedený filmeček z akčního RPG The Surge oznamuje datum vydání 16. května

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vývojáři ze studia Deck 13 naznačovali květnové vydání svého akčního RPG The Surge už dříve, ale tam kde byl předtím jen květen, se nyní skví konkrétní datum 16. května. Což platí pro PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tuto informaci odhalil nový trailer, který ze hry neukáže nic, ale v necelých dvou minutách renderovaného filmečku hezky představí jádro hry.

Hra stojí především především na soubojovém systému využívajícím váš exoskelet. S ním se můžete lépe pohybovat, a hlavně toho vydržíte mnohem víc, než normální člověk. I tak ale budete mít plné mechanické ruce práce. Ve videu uvidíte i okamžité využití kořisti – zaměřujete jednotlivé části těla podle toho, co zrovna potřebujete.

Pokud totiž máte zálusk na nepřítelovu zbraň, musíte zacílit jeho ruku a speciálním útokem ji oddělit od zbytku těla. Z nyní již amputované ruky si pak vezmete zbraň a můžete ji bez problémů používat. Jestliže se vám zase líbí jeho helma a sami nějakou ochranu hlavy potřebujete, zacílíte hlavu. Jednoduché a efektivní. 

Nepočítejte ale s tím, že byste jen tak tancovali po futuristickém bojišti a bez větších problémů porcovali soupeře podle toho, co se vám líbí. The Surge mají na svědomí vývojáři ze studia Deck 13, kteří se před několika lety podíleli na akčním RPG Lords of the Fallen. Inspirace ve své předchozí hře, případně rovnou v sérii Dark Souls, je u The Surge pořád vidět a i z dřívějších videí je jasné, že opět bude důležité neunáhlovat se a k bojům přistupovat opatrně, jinak vás čeká spousta smrtí.

Tagy: akční sci-fi RPG

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.