zavřít

Pata pata pata pooon! Rytmická klasika Patapon 2 se vrací v remasteru

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

2D rytmická plošinovka, potažmo akční hříčka Patapon 2 se původně vyloupla v roce 2008 na handheldu PSP, ale jelikož je nadčasová a geniální, rozhodli se jí v Sony dopřát remaster. Tvorbu bojových pokřiků pro váš kmen si teď budete moct vychutnat ve 4K, stejně jako před dvěma lety předělanou jedničku. Virrrrrrrrbl, prosím!

Ve dvojce kmen Patapon po útoku krakena ztroskotá na dosud neprozkoumaném území, stejně jako v jedničce si s jeho nástrahami musí poradit pomocí nejmocnější síly na světě, lásky, ne, HUDBY. Váš kmen se do vřavy vrhá na vaše povely udávané kouzelným bubínkem a útoky vrší do rytmu válečných pokřiků.

Během hledání Pataponu zaslíbené země, Earthendu, se setkáte s novými typy nepřátel, spojenců a samozřejmě i s bossy. Pro každou úroveň musíte vymyslet nový bojový popěvek, abyste se poprali s jejími nebezpečenstvími.

Je jich zhruba třicet a dojde jak na lov, doprovod do bezpečí, i na boj s příšerami o velikosti přibližně dvaceti Toriponů. Remaster Patapon 2 od vás vyžaduje i jistou dávku taktického myšlení, průběžně si totiž můžete upravovat složení svého kmene a adekvátně jej vyzbrojit či rovnat do formací.

Najdete v něm i nějaké nové minihry a nové typy bojovníků. Hlavním tahákem zůstává milá stylizace a nadměrně chytlavý soundtrack. Pon pon pata pon! Každopádně vychází 30. ledna exkluzivně pro PlayStation 4.

Tagy: rytmická kmeny

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.