zavřít

Pankáč Spider-Man vyjde v září, poté se dočká několika DLC

PlayStation 4

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Sice jsem nového Spider-Mana očekával o něco dřív, ale ve výsledku jsem za září rád. Alespoň bude dost času na dohrání God of War a Detroit: Become Human a zároveň nedojde k potyčce s Red Dead Redemption II. Spolu s oznámením se dozvídáme něco málo o obsahové podpoře po vydání a představují se i různé edice.

To nejzásadnější si odbydeme rovnou – Spider-Man vyjde 7. září exkluzivně na PlayStation 4. Zatím neznáme evropské ceny, ale 60 dolarů dává tušit nepřekvapivou plnou cenu. Ta vám zaručí základní hru, ale možná by nebylo od věci zauvažovat nad digitální deluxe edicí. Ta v sobě totiž zahrnuje i sérii DLC nazvanou The City That Never Sleeps a vyjde vás na 80 dolarů (tedy vás ne, ale na naše ceny si musíte ještě počkat).

Zřejmě půjde o tři samostatná DLC, která vyjdou do března 2019 a nabídnou nové příběhy, mise, záporáky i kladné postavy a nové oblečky pro Spider-Mana. Když už je řeč o oblečcích, součástí předobjednávek jsou hned tři, z nichž dva budou teprve odhaleny. Ale první z nich se světu už ukazuje ve videu níže a je… no je vidět, že Spider-Man je ještě puberťák, který má nulový cit pro módu. Džínovou vestu se smajlíky na elastický kostýmek? Tenisky? Opasek s cvoky? A co ty bodce na hlavě? Dobrý bože!

Vrcholnou edicí bude sběratelka za 150 dolarů, kde kromě výše řečeného naleznete ještě mini artbook, steelbook, samolepku a sošku, viz obrázky pod textem. Předobjednávky zároveň prozrazují něco málo o vlastní hratelnosti. Díky nim víme, že Spider-Man má vlastního Spider-Drona a v průběhu hry si bude odemykat nové schopnosti pomocí dovednostních bodů, kterých k předobjednávkám dostanete 5, abyste nemuseli začínat úplně od nuly.

Spider-Man se začíná hezky vybarvovat. Dá se očekávat nálož nových informací a videí v následujících měsících a opravdu bych se divil, kdyby na blížící se E3 nebyla hratelná ukázka, když právě zde loni došlo k oficiálnímu odhalení. A půl roku do vydání uteče jako voda.

Spider-Man PS4 Digital Deluxe Edition

Spider-Man PS4 Collector's Edition

Tagy: komiks akční Spider-Man otevřený svět E3 2016

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.