zavřít

Osmanská edice Assassin's Creed: Revelations přijde v březnu

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už nějakou dobu se šušká o tom, že Ubisoft chystá komplexní edici Assassin's Creed: Revelations, která by pojala hned několik DLC, včetně toho nejnovějšího.

Ubisoft nyní potvrdil, že Assassin's Creed: Revelations – Ottoman Edition (tedy u nás snad jako Osmanská edice) vyjde 30. března. Obsahovat bude všechna předešlá DLC a samozřejmě hru samotnou.


Oněmi DLC je Ancestor’s Character Pack, The Mediterranean Traveller Map Pack a nyní i The Lost Archive, které bylo oznámeno včera. Na rozdíl od předchozích DLC, která byla zaměřena na multiplayer, bude Lost Archive kampaňové DLC, věnující se zejména Desmondovi. Což asi mnoho z nás nenadchne. Ale možná vás zaujme, že to bude herně tak trochu jiný bonus.

Pokud jste už Revelations/Odhalení hráli, jistě víte, že Desmondova role spočívá v bloudění po datových tocích jádra Animu a je to ryze puzzlová a plošinová záležitost, samozřejmě s bonusem zážitku podobného požití LSD. Takže se budete moci realizovat v dalších puzzlech a samozřejmě dostanete i příběhový bonus, tedy vysvětlení toho, jak se Subjekt 16 dostal k asasínům. A možná se objeví i Lucy. Tentokrát to zkrátka bude hlavně o současnosti. Cena Osmanské edice se bude pohybovat mezi třiceti a čtyřiceti librami.

Tagy: akční puzzle dlc logická

Zdroje: CVG,MCVUK

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.