zavřít

Odklad Deus Ex: Human Revolution - vývojáři potřebují víc času

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Stručnou a smutnou informaci dnes odpoledne zveřejnila Square Enix. Vydání očekávané RPG střílečky Deus Ex: Human Revolution bylo odloženo, hra přijde na trh až po dubnu 2011, oznámila firma s odvoláním na mizerné výsledky v letošním fiskálním roce. Vzhledem k investicím do marketingu a špatným prodejním číslům svých konzolových hitů se vydavatel rozhodl, že vývojářům poskytne víc času na odchytání veškerých chyb.

Ačkoliv tisková zpráva neuvádí konkrétní důvody, lze si snadno domyslet, že Square Enix letos spoustu vrásek způsobilo rozporuplné přijetí Kane & Lynch 2 a především stále trvající skandál s MMORPG Final Fantasy XIV. PC verze FFXIV se už podruhé dočkala prodloužení zdarma hratelné zkušební verze, zatímco PS3 verze hry se neustále přepracovává a opravuje, aby se jí v recenzích nedostalo stejně katastrofálního přijetí. Nabízí se otázka, kdy že se tedy nového Deus Ex dočkáme: příští fiskální rok totiž zahrnuje vše od května 2011 až po podzimní nebo předvánoční sezónu. Vzhledem k nabitému line-upu na zimu 2011 doufejme, že Deus Ex si svoji chvilku vybere o něco dřív.

Tagy: akční sci-fi RPG

Zdroje: WP

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.