zavřít

Nový příběh v This War of Mine vypráví o tátovi, dcerce a plyšovém pejskovi

iPad Android PlayStation 4 Windows Xbox One iOS

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Polští vývojáři z 11 bit studios ani tři roky po vydání ještě nemají dost svého oceňovaného survivalu This War of Mine. Nejdřív do něj přidali malé děti v DLC The Little Ones, a teď do válkou rozervaného světa hodlají přinést konkrétní příběhy. V příštích měsících se můžete těšit na trojici menších narativních rozšíření přidávajících konkrétní postavy a mechaniky včetně dialogů. A první z nich jménem Father’s Promise už je vypuštěná do světa.

Oním slibujícím otcem je v tomhle případě chlapík jménem Adam, který se snaží uniknout hrůzám války společně se svou malou dcerou. Je to dobrý táta – sehnal jí dokonce krásného plyšáka. Jenže plyšák kulky nezastaví, ani se nedá sníst. Příběh je založený na dramatu polského hororového a fantasy autora Łukasze Orbitowského, a určitě zabrousí do témat, z nichž vám bude běhat mráz po zádech.

DLC přinese 4 kompletně nové lokace a 5 starých, ovšem rekonstruovaných a pozměněných. Navíc se dostane na nové mechaniky – už zmiňované dialogy, ale třeba taky systém hledání stop. To všechno by vám dohromady nemělo zabrat víc než pár hodin, ovšem tomu také odpovídá cena – Father’s Promise na Steamu stojí jen 2 eura.

Kdybyste přesto chtěli trochu ušetřit, zvažte zakoupení season passu. Ten vás vyjde na 5 eur a dostanete za něj 3 DLC – to současné plus dvě budoucí někdy v průběhu příštího roku. Pokud bude cenová politika pokračovat, tak tím ušetříte pěkné euro, které pak můžete věnovat nějaké organizaci zabývající se podporou lidí zasažených válkou. Season pass najdete tady.

Tagy: simulace dlc válečná

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.