zavřít

No Man's Sky vyjde koncem června se dvěma speciálními edicemi

PlayStation 4 Windows

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Dveře ke zdánlivě nekonečným vesmírným dálavám vám No Man’s Sky otevře 21. června, kdy hra vyjde na PC a PlayStation 4, jak oznámili vývojáři ze studia Hello Games na PlayStation Blogu. Cenově se pak jejich novinka postaví bok po boku těm největším hrám od velkých studií na krabici se skví cenovka 60 eur. To je na nezávislou hru poměrně netradiční, ale pravdou je, že se z titulu vyklubal velký, ambiciozní projekt.

Vývojáři jako by tušili, že se hráči budou nad cenou podivovat a nezapomněli připomenout základní stavební kameny hry. Vedle prozkoumávání a přežívání budete totiž také bojovat a obchodovat. Ostatně jedním z bonusů v limitované edici hry je vylepšení charismatu pro obchodování.

1457028436-no-mans-sky-limited-ed

K tomu všemu se ještě budete moct učit mimozemské jazyky a potkáte také cizí rasy, se kterými můžete komunikovat. Jinými slovy by toho mělo No Man’s Sky nabídnout opravdu hodně a zbývá jen odpovědět na otázku, jak moc se od sebe budou lišit jednotlivé náhodně generované planety. Bude to jen barvami, faunou, flórou a topografií, nebo budeme moct přistát i na mnohem divočejších planetách, než jaké jsme viděli v trailerech?

To uvidíme už za pár měsíců. Hello Games také na PS Blogu oznámili existenci krabicové verze hry s Blu-ray diskem. K dispozici je také zmíněná limitovaná edice a pro PC verzi existuje i speciální Explorer’s Edition s kovovým modelem vesmírné lodi. Tahle edice vás vyjde na 150 dolarů, ale je kusově omezena a dostane se do rukou jen 10 000 hráčů.

NMS-Explorer_s_Edition-iam8bit

Na konec oznámení přišel i příslib budoucího rozšiřování hry. Vývojáři ujistili hráče, že 21. června dostanou plnohodnotnou a hotovou hru, která po obsahové stránce rozhodně strádat nebude. Pokud ale budou mít tvůrci příležitost (a hra neskončí finančním průšvihem), rozhodně budou už tak naditý vesmír dále obohacovat dodatečným obsahem. Na PC si můžete No Man’s Sky předobjednat na GOGu i na Steamu.

Tagy: Indie sandbox

Zdroje: PlayStation Blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.