zavřít

Nadšeným amputátorům v březnu udělá radost Attack on Titan 2

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Titáni tvrdohlavě odmítají přestat žrát všechny lidi, na které narazí, lidé zase zarputile nesouhlasí s vlastním vyhynutím. Někdo se asi bude muset podvolit, jinak se nikam nedostaneme! Ale výsledkem aspoň bude nekonečno pěkných akčních her od studia Omega Force. To si na březen připravilo druhý díl série, Attack of Titan 2, v němž se opět pokusíte akrobaticky vykuchat protivníky desetkrát větší než vy sami.

Brutální amputace, stříkající krev, nemyslící pokroucené obličeje Titánů… Nevypadá to jako záležitost pro nejmenší, ale to je nejspíš jedině dobře. Díky tomu bychom se měli dočkat silného příběhu, v němž se objeví jak favoriti z původní předlohy, tak úplní nováčkové se svými vlastními povahami, zvláštnostmi a bojovými schopnostmi.

Dva trailery, které najdete v článku, vám představí obě herní vrstvy. Jeden se zaměří právě na vyprávění, které by se mělo pohybovat v typicky vyhrocených rovinách – nikomu na klidu nepřidá, když se jeho živočišný druh nachází na pokraji vyhlazení, a když nástrojem onoho vyhlazení jsou obří zubiska divných desetimetrových zrůd.

Ten druhý se pak přímo vyžívá v bleskurychlé, hektické akci, při níž se snažíte přesně manévrovat vysoko ve vzduchu, aby se vám podařilo zasáhnout nepřátele do nechráněných míst. Titáni sice nejsou zrovna z nejchytřejších, ale na svou velikost umí být překvapivě rychlí, síla jim samozřejmě taky neschází, a ještě jich je všude strašně moc.

Přesné datum vydání bylo stanoveno na 20. března 2018, a vydavatelé Koei Tecmo byli s platformami podobně štědří jako u prvního dílu. Attack on Titan 2 vyjde na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Tagy: akční brutální adaptace anime japonské hry

Zdroje: tisková zpráva,PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.