zavřít

Nádherná filozofická adventura The Sojourn odpovídá na otázku o smyslu světa

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Logických her tu možná máme míň než dřív, to ale neznamená, že se občas nenajdou unikátní zajímavé kousky, které kromě zapeklitých hádanek zaujmou třeba i výtvarnou stylizací. V minulých letech k nim patřila třeba The Witness, nyní by se k ní mohla přidat logická adventura s filozofickým přesahem The Sojourn.

Propojte temné a světlé světy v adventuře z pohledu první osoby, kde vám sice nic nehrozí, ale vaše mozkové závity budou pořádně potrápeny. Hrajte si se světlem a stínem, na jejichž kontrastech je založená celá hratelnost The Sojourn, aniž by hra snad byla černobílá.

Postupně se zvyšující obtížnost vás provede čtveřicí kapitol, které vám zaberou více než deset hodin – záleží tedy samozřejmě na vašem důvtipu. Jen ten rozhodne o tom, jak rychle zaženete temnotu a odhalíte pravou podstatu opuštěného světa.

The Sojourn je prvotinou čtyřčlenného nezávislého britského studia Shifting Tides, která vyšla před pár dny na Epic Games Store, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: puzzle first person logická hádanky příběhová

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.