Krajíc chleba konečně vypráví svůj kompletní životní příběh
zdroj: tisková zpráva

Krajíc chleba konečně vypráví svůj kompletní životní příběh

9. 4. 2015 19:30 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Po ujeté sci-fi adventuře Albedo: Eyes from Outer Space opouští Early Access další titul. A opět je řeč o hře mírně netradiční – I am Bread je totiž simulátor života neposedného kusu chleba. I am Bread opouští fázi předběžného přístupu již dnes, pořizovat hru se slevou lze na Steamu ovšem až do 16. dubna. Pokud jsou tedy ujeté simulátory vaším denním chlebem, tak neváhejte.

Jak je dobrým zvykem, tak i pekařství Bossa Studios servíruje u příležitosti vydání hry trailer. Skrze citace zahraničních médií slibuje velkou porci zábavy a údajně i překvapivou hratelnost. Především pak ale i skutečnou výzvu napříč několika herními módy s různými typy krajíců chleba. Sami se zakousněte do následujícího traileru a uvidíte, jak chutná. 

zdroj: Archiv

I am Bread nabídne hráčům vedle 34 Steam achievementů a šestice sběratelských karet také celou řadu úrovní. Mezi ty v plné verzi nové patří level s jedoucím vozem a benzínkou (obojí lze spatřit ve videu). Těšit se ale mimo jiné můžeme také na skutečný příběh, neboť i zdánlivě něco tak banálního, jako je kus chleba, zřejmě má co vyprávět.

Nejnovější články