zavřít

Komiksová bojovka Injustice 2 v povedeném traileru ukazuje nováčky i staré známé

PlayStation 4 Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Přinutit superhrdiny a superpadouchy k vzájemnému bratrovražednému zápasení na život a na smrt dokázala už bojovka Injustice: Gods Among Us a její nástupce Injustice 2 pokračuje v nastavené linii. Potvrzuje to nový příběhový trailer. Ten za doprovodu dost nesrozumitelného a blábolivého monologu neznámého vypravěče rozmisťuje na šachovnici jednotlivé figurky a naznačuje, že za vším tím bušením do komiksových idolů se skrývá nějaké ještě větší zlo, rozhodnuté využít chaosu ve svůj prospěch.

Jak to tedy v DC univerzu podle Injustice 2 momentálně vypadá? No, Superman je pořád šílený a chce vládnout světu. Jen mu v tom brání nějaké ty řetězy, kterými je připoután na místo, kde s nadšením vzpomíná, jak jedinou ranou pěstí prorazil hrudník i záda chudáku Jokerovi. Jeho největší sok Batman si hraje na Velkého bratra a všechny pozoruje skrytými kamerami. Do toho se nějak zamíchají i nováčci Poison Ivy, Brainiac a taky Robin, který se v traileru vehementně snaží umlátit svého bývalého netopýřího mistra.

Zkrátka a dobře, nikdo nemůže věřit nikomu, všichni se nejspíš nakonec utkají na dvojrozměrném bitevním poli a celé to bude pořádně epické. Definitivním potvrzením epičnosti je fakt, že ve hře se objeví i největší záporák, temný bůh Darkseid. Ten je dokonce tak zlý, že si za něj budete moct zahrát jedině v případě, že si hru předobjednáte. Zákeřné! Injustice 2 vychází na Playstation 4 a Xbox One 16. května.

Tagy: komiks akční bojovka

Zdroje: VG247, Digitalspy

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.