zavřít

Je tady ambiciozní srbská onlinovka Pagan Online

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Her z žánru definovaného Diablem je čím dál víc. Ale jen v některých případech se tvůrcům podaří udeřit hřebíček na hlavičku stejně jako to udělal zakladatel žánru. Bude Pagan Online dalším z řady zapomenutých pokusů, nebo jedna z mála vydařených diablovek, u kterých probdíme noci? Hra už vyšla a recenze na sebe snad nenechají dlouho čekat.

Čím vás Pagan Online hodlá nalákat do svých tenat? Tak třeba obsáhlou příběhovou kampaní, která se rozprostírá na osmi aktech, zavede vás do mnoha různých oblastí a kromě minionů, minibossů a bossů na vás pošle i bohy.

Bohy, které dost možná znáte, jelikož zasazením hry je slovanská mytologie. Pokud ale potřebujete ještě jedno konkrétní číslo, pak vězte, že dohrání kampaně by vám mělo zabrat úctyhodných 60 hodin.

Hru si můžete dát sami nebo v kooperaci na jedné ze tří zvolených obtížností. Dostanete na výběr z deseti unikátních hrdinů, kterým budete vyrábět nové vybavení a vybírat nové schopnosti z košatého stromu.

Co se ovládání týče, tak srbští autoři z Mad Head Games nechtěli nikomu ukřivdit, takže Pagan Online by měl být stejně dobře hratelný na gamepadu, myši i klávesnici. Není co dodat, pokud vám chybí diablovka, Pagan Online by to mohl vyřešit.

Tagy: online akční fantasy RPG multiplayer izometrické

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.