zavřít

IO rozdávají jednu z nejlepších misí Hitmana zadarmo

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Hitman je prostě dáreček, který mi nepřestává dělat radost. Nejen že se všechny jeho epizody povedly a vývojáři nedávno získali nezávislost, teď ještě rozdávají jednu z nejlepších misí v celé hře. Paříž, respektive Hitman Holiday Pack, je teď na pár dnů zadarmo a obsahuje právě první velkou příběhovou misi Showstopper odehrávající se na módní přehlídce v Paříži.

Hitman Holiday Pack je dostupný na PC, PlayStation 4 a Xbox One a umožní vám hrát kompletně celou Paříž se vším všudy. To znamená již zmíněnou příběhovou misi Showstopper, plus všechny Escalation Contract pro Paříž, plus misi Holiday Hoarders, plus Paris Challenge Pack a navrch si budete moct zahrát ještě všechny Elusive Targets, které tvůrci v Paříži časem aktivují.

Obsahu je to hromada a samozřejmě že jde hlavní mise proběhnout za pár minut. Pokud si budete chtít Paříž ale zahrát opravdu pořádně, nic neodfláknout a vytěžit z balíčku maximum zábavy, můžete klidně počítat i s více jak desítkou hodin.

Štědrá nabídka IO Interactive je ovšem časově omezená, proto byste neměli otálet, i když je zatím ještě času dost. Celá akce běží od 15. prosince až do 5. ledna. Pokud si do té doby stihnete přidat Hitman Holiday Pack na svůj účet na příslušné platformě, už vám tam zůstane na věky věků. Po 5. lednu se vám tak nijak nedeaktivuje ani neomezí a bude fungovat pořád.

A pochopitelně můžete počítat i s přenesením veškerého dosaženého progresu do plné hry, pokud si ji rozhodnete na stejný účet pořídit. Vývojáři z IO na konci svého příspěvku na webu také lákají na příští rok, kdy se už konečně rozpovídají o nové hře série.

Což je zajímavý detail, kdy vlastně nemluví o druhé/další sezóně, ale o „next Hitman game.“ To ale samozřejmě nemusí znamenat zbrusu novou hru, ale klidně jen další řadu misí do hry stávající. Nezbývá než si počkat na oficiální oznámení…

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: ioi.dk

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  899 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1099 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.