zavřít

I Am Alive a US můra Alana Wakea znají cenu a datum vydání

Xbox 360

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Xbox Live House Party sice není nejvhodnější název pro akci, která v první řadě zastřešuje vydání čtveřici zajímavých titulů, a pokud vím, tak to ani nebude za doprovodu houseové muziky, jež by jako andělský chór zněla přímo z nebes, zatímco by se vám hry stahovaly na disk X360. Ale nějak se holt celá ta prodejní řachanda jmenovat musí a hlavní jsou stejně nabízené hry, kterou budou vycházet s týdenním odstupem a navzdory všem předpokladům budou za zcela standardní (až nižší) ceny, když uvážíme, že to nemají být žádné herní jednohubky, ale pořádné dlabance.

XBLA House Party odstartuje 15. února vydáním nápadité logické akce Warp, které předpovídám slušný zábavní potenciál. Stát bude 800 MS bodů, což je doslova pár šupů (na podobnou hru). Za týden, tedy 22. února, vyjde Alan Wake's American Nightmare za 1200 MS bodů, což je s ohledem na proklamace tvůrců, že jde o plnohodnotnou hru, také slušné. Ve speciální den, kterým je nezvyklý 29. únor, vyjde online střílečka Nexuiz za 800 MS bodů, o které nevím, co si myslet, ale původní PC verze má už řadu let oddanou skupinu fanoušků, takže na ní asi něco bude. No a celou tu divokou house párty uzavře 7. března vydání survival akce I Am Alive, o které už jsme toho napsali více než dost a teď už jenom počkáme, jak to s ní dopadne. Stát bude 1200 MS bodů.

Tagy: horor akční survival free-to-play střílečka logická

Zdroje: Major Nelson

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.