zavřít

For Honor představuje poslední dva hrdiny – Valkýru a Lawbringera

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Po včerejším představení Nobuši se kompletuje čtveřice hrdinů za každou frakci For Honor s posledními dvěma přírůstky. Prvním z nich je Valkýra, samozřejmě za Vikingy, která disponuje kopím a malým štítem. Stylem bude asi trochu podobná Nobuši v tom smyslu, že využívá dosah své zbraně, nicméně štít jí poskytuje trochu odlišné defenzivní možnosti.

Valkýra bude hodně spoléhat na komba a takedowny, které jí umožní dostat se do bezpečí nebo soupeře dorazit. S malým štítem dokáže i zaútočit a celkově by měla vynikat mobilitou. Stránky uvádí, že na zvládnutí je to středně náročný hrdina, což ovšem neplatí o druhém nově představeném – těžkotonážním rytíři.

Jmenuje se Lawbringer a právo a spravedlnost prosazuje především těžkou halapartnou. K ní má těžkou zbroj, která by měla vydržet dost zásahů, ale z popisu na stránkách můžete vyčíst, že jeho zvládnutí bude obtížné. Dá se čekat, že bude pomalejší a jeho efektivita vychází především z protiútoků, a ne zběsilého mávání zbraní. Když se takový povede, může soupeře omráčit, nebo alespoň dostat z rovnováhy a pokračovat s nějakým kombem.

For Honor vychází 14. února na PC, PS4 a Xbox One. Od 26. do 29. ledna proběhne uzavřená beta. Jak se do ní přihlásit a co v ní čekat se dočtete v tomto článku.

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.