zavřít

Druhé DLC pro The Evil Within dnes uzavírá příběh Juli Kidmanové

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Během dneška a zítřka se mohou odvážnější hráči vrhnout do dalšího DLC pro The Evil Within. Ve druhé části příběhu detektivky Juli Kidmanové, parťačky Sebastiana Castellanose z původní hry, se tak mohou hráči postavit řadě nepřátel a nalézt odpovědi na otázky, které visely ve vzduchu i po dokončení základní hry.

DLC s názvem The Consequence třeba objasní, kde se Juli nacházela během událostí původní hry, ale též odhalí její napojení na tajemnou organizaci Mobius a nastíní morální volby, kterým musela čelit.

Trailer představuje trampoty hlavní hrdinky ve světě, kde se hranice reálného a neskutečného smazává, a život visí na vlásku každou chvíli.

DLC The Consequence uzavírá vedlejší příběh Juli Kidmanové, ale následovat bude ještě jeden hratelný přídavek pro The Evil Within. Hráči se v něm podívají na druhou stranu barikády a zahrají si za záporáka s trezorem na hlavě.

Tagy: horor akční third person

Zdroje: VG247,Polygon,Videogamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.