zavřít

Dota Underlords se loučí s předběžným přístupem a vítá první sezónu

Windows Android iOS iPadOS

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Auto Chess vznikl jako neoficiální mod pro Dotu 2, která byla původně modem pro Warcraft 3. Dota Underlords je pak kopií tohoto modu s oficiální licencí Valve a právě včera vyšla na Steamu po bezmála ročním předběžném přístupu. Spolu s tím startuje také první sezóna s předplatným v podobě bitevního deníku a s výzvami nazvanými Krvavá exkurze.

zdroj: Archiv

Valve popisuje Dota Underlords jako „kombinační strategii nové generace“, kde na rozdíl od Doty 2 nevítězí hbité reflexy, nýbrž taktické schopnosti. Většina hratelnosti stojí na stavění, kombinování hrdinů a jejich levelování.

Se startem historicky první sezóny se pojí především odměny v podobě kosmetických předmětů a oficiálních žebříčků. Samotná Dota Underlords je free-to-play, kampaň ve formě Krvavé exkurze a bitevní deník s více než stovkou předmětů si nicméně musíte pořídit za 4,99 dolaru a pro získání odměn pak samozřejmě hrát.

zdroj: Valve

Spolu s plnohodnotným vydáním se hra nevyhnula nutným změnám, novým synergiím postav i předmětů. Někteří z hrdinů odrotovali a byli nahrazeni jinými, což bude pravidelné sezónní opatření, které má osvěžovat metu. Pro kompletní seznam změn se vydejte na oficiální stránku hry.

Na Steamu Dota Underlords oficiálně vyšla 25. února, na mobilních zařízeních naproti tomu míří do otevřené bety. Zároveň se ale skrz meziplatformní multiplayer můžete setkat s hráči z jiných platforem a první sezóna odstartovala na všech jen s lehkým zpožděním.

Tagy: strategie Dota 2 mobilní hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.