zavřít

Čučící Chuchel od Amanita Design vás pohltí svou bizarní unikátností už za měsíc

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One iOS

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Světoznámé české studio Amanita Design vám určitě nemusím představovat. Pokud jste se nesetkali se sérií Samorost, tak vám možná zkřížila cestu Botanicula, a určitě jste narazili na Machinarium. A nyní se na vás chystá Chuchel, který máme číst jako anglicky mluvící cizinci, tedy Čučel. O co v chundelatém Čučelu půjde, se dozvíme už za měsíc.

Kdo hrál předchozí díla Amanity, ten asi nebude překvapen, že hra vypadá úžasně. Tak ikonický vizuál si prostě nemůžete splést s ničím jiným. Je to divné, a přesto tak nějak líbivé. A v doprovodu humorných zvuků se nelze nepousmát. Chuchel chce být vtipný, ale divil bych se, kdyby zároveň nebyl chytrý.

Těžko říct, o co té malé černé kuličce vlastně jde. Minulé video naznačovalo touhu získat pro sebe třešničku, a to je v podstatě jediné, z čeho můžeme vycházet. Nové video odhaluje jen datum vydání, které je v případě PC a Mac nastaveno na 7. března. Naše galerie se rovněž rozrostla o pár nových obrázků.

Chuchel byl nedávno spolu s Attentat 1942 nominován na ceny prestižní soutěže IGF Awards (viz článek). Nikoho asi nepřekvapí, že Chuchel zde bojuje v kategorii vizuálního zpracování. O Chuchlu se kluci dále pobavili v 357. podcastu. A to by bylo, abychom se na Chuchel za měsíc nečumnuli pěkně zblízka.

Tagy: adventura logická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.