zavřít

Cesty v Kingdom Come budou za dva týdny pod dohledem bandy bastardů

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V pořadí třetí DLC pro Kingdom Come: Deliverance se poprvé ukázalo zkraje ledna na Twitch streamu vývojářů, kteří z něj rovnou odehráli menší část. Tehdy to byl jediný zdroj informací, ale nyní už dostáváme plnohodnotný trailer, obrázky, kartu na Steamu a konečně i datum vydání.

Band of Bastards sleduje šestici elitních vojáků, které si najal pan Racek Kobyla, aby strážili okolí v této neklidné době. Nebyl by to Jindra, kdyby se do toho sám nějak nezapletl. Žoldáci jsou totiž z daleka a těžko by vykonávali svou práci bez pomoci zdejšího rodáka. Jindra tak poslouží jako průvodce, který se nebojí popadnout meč a bandě sem tam vypomoct.

Jak zaznělo ve streamu, pokud vám soubojový systém Kingdom Come: Deliverance nepřirostl k srdci, pak vás nejnovější DLC asi moc nenadchne. Klade totiž důraz na souboje, v traileru níže můžete vidět počátek větší bitvy. Velké charisma a vymaxovaná výřečnost vám tentokrát moc nepomohou.

Kingdom Come: Deliverance – Band of Bastards vyjde 5. února na Steamu, pravděpodobně za 10 eur. Taková je totiž cena všech předešlých DLC, ve kterých jste nejprve budovali vesnici a následně pomáhali zamilovanému Ptáčkovi s láskou. Pokud vám chybí nějaké DLC nebo i celá hra, odkážu vás na Humble Store, kde momentálně probíhají velmi štědré slevy.

Tagy: středověk RPG historická dlc česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.