zavřít

Čas k výkonu trestu, vyšlo DLC Criminal Past pro Deus Ex: Mankind Divided

PlayStation 4 Windows Xbox Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zpátky v čase se vrátíte v novém příběhovém LDC Criminal Past k povedenému stealth RPG Deus Ex: Mankind Divided. Jak vám rychlým střihem vysvětlí nový trailer, Adam Jensen vzpomíná na svou první misi v rámci protiteroristické jednotky Task Force 29, která jej zavedla do speciálního vězení pro augmentované. A jelikož už toto rozšíření vyšlo, můžete si navléknout anti-augmentové okovy a hlásit se k výkonu trestu.

Ze samotného videa vypadá samotné prostředí vězení opravdu dobře a trochu mi evokuje skvělý začátek The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Samozřejmě je otázka, jak moc bude vězení fungovat opravdu jako vězení a nebo zda půjde jen o sled přísně lineárních misí.

Nicméně samotné prostředí uzavřené komunity a tedy několika klíčových aktérů by mohlo vytvořit příjemné jeviště pro tenhle datadisk. To, že Jensen přijde minimálně o část svých schopností je spíše jen bonus, který vás donutí myslet trochu jinak v rámci zaběhlých scénářů.

Tagy: stealth RPG kyberpunk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.