zavřít

Bethesda oznámila termíny vydání Brink, Hunted i Rage

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Bethesda si pro oznámení termínů vydání svých očekávaných her nevybrala zrovna nejlepší datum. Celý internet řeší PSP2 a na jiné důležité informace tak nezbývá příliš mnoho prostoru. My jsme si ho ale rádi našli, protože Hunted: The Demon’s Forge, Brink, Rage a nakonec i TES V: Skyrim patří v našich končinách minimálně k těm sledovanějším hrám.

Hunted: The Demon’s Forge vyjde v Evropě 3. června, a pokud jste o hře doposud neslyšeli, tak je to v zásadě third-person akce v prostředí oděného do hávu temné fantasy. První dojmy ze hry byly poměrně pozitivní, tvůrci z inXile opravdu dokázali do hry nacpat dávno zapomenutou atmosféru starých dungeonů. Brzy hru uvidíme znovu, dáme vám tedy vědět, jak se to s ní vyvíjí.

Brink je naproti tomu sci-fi střílečka s prvky parkouru a kooperace, která na první pohled zaujme stylizovanou grafikou, na pohled druhý pak svojí hektičností. Hra vyjde v Evropě 20. května, což je čistě náhodou i den, kdy má vyjít očekávaná akční adventure L.A. Noire.

Zbylá dvě data už nejsou překvapivá. TES V: Skyrim vyjde celosvětově 11. listopadu, zatímco Rage od id Software se hráčům dostane do rukou 16. září. Všechny čtyři tituly vychází na PC, PS3 a X360 A na oslavu toho si můžete pustit nový trailer právě z Rage.

Tagy: akční sci-fi fantasy RPG

Zdroje: VG247,Eurogamer UK,Joystiq

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.