zavřít

Anno 1800 se odkládá o dva měsíce, ale zve vás do bety

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Série Anno se zanedlouho rozroste o další, tentokrát historický kousek Anno 1800, který vás vezme do období páry a smogu. Než se tak ale stane, můžete pocítit těžký průmysl v uzavřené betě, která odstartuje v průběhu tohoto týdne.

Poslední dva díly série Anno byly z nedaleké a předaleké budoucnosti (roky 2070 a 2205, přičemž součet čísel v letopočtu stále drží tradici devítky). Anno 1800 se vrací do minulosti, ale nebude se striktně držet čísla v názvu. Postupným vývojem vaší civilizace se totiž podíváte i do 20. století.

Víc o samotné hře se dozvíte z Šárčiných dojmů z Gamescomu, ze kterých vyplývá značné nadšení. A koneckonců se můžete s trochou štěstí sami přesvědčit o kvalitách již sedmého dílu série. Ve čtvrtek totiž startuje uzavřená beta, do které se můžete hlásit zde.

Došlo bohužel k posunutí data vydání plné hry, a to zhruba o dva měsíce. Důvodem je samozřejmě snaha vypilovat hru do nejlepší možné podoby. A jako vždy se na tvůrce nejde zlobit. Jen ať nám odprezentují hru bez vad na kráse.

Do té doby hlady po strategiích stejně neumřeme třeba díky zajímavému kousku Bannermen, který dorazí v druhé půlce února místo Anno. To vyjde pouze na PC nakonec 16. dubna.

 

Tagy: strategie historická budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.