zavřít

World of Warcraft levněji a od CD Projektu

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fantasy MMORPG World of Warcraft se v Severní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu prodalo za první měsíc více než 600 tisíc kusů.

Tak masivní úspěch nečekal ani samotný Blizzard, který nejenže je nucen opakovaně přidávat nové servery, aby se ustál obrovský nápor, ale také nechávat vyexpedovat dodatečnou várku krabic s hrou, aby se uspokojila poptávka. Zejména World of Warcraft Collector's Edition je silně nedostatkovým zbožím, kvůli čemuž si online-shop EBGames dovolil vyšroubovat její cenu na šílených 150 dolarů (s omezením na odběr 1 kusu).

Proto můžeme být rádi, že se konečně vyjasnila situace, jak to bude s vydáním této očekávané online hry v České republice. Namísto Cenegy se distributorem stal CD Projekt, který slibuje uvedení na domácí trh krátce po evropské premiéře, tedy na přelomu února a března. Půjde o standardní evropskou verzi World of Warcraft kompletně v angličtině (tzn. včetně krabice i manuálu a s kupónem na hraní 1 měsíc), jejíž cena na Tiscali GameShopu klesla na 1399 Kč (jinde 1599 Kč/1999 Sk), což je o mnoho příjemnější než předchozí doporučená maloobchodní cena 2199 Kč od Cenegy.

Sběratelská edice WoW (dojmy z bety) se na český trh oficiálně nedostane kvůli politice Vivendi nenabízet ji ve východní Evropě. Mnozí z vás se nás také ptají, jestli zde bude možné pořizovat předplacené (GameTime) karty v české měně (místo úhrady měsíčních poplatků x Euro kreditní kartou), ale zástupce CD Projektu zatím na tuto otázku nebyl schopen stoprocentně odpovědět.

zdroj: PR, vlastní zpráva

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.