zavřít

Vývoj dalšího Tomb Raidera je v plném běhu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Byznys autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Kdo z nás to nečekal? Na ComicConu nadhozené pokračování rebootované značky Tomb Raider se nyní dočkalo jakéhosi oficiálního uvedení. Neznamená to však, že se počastujeme konkrétnějšími informacemi – uvedení hry totiž proběhlo poněkud netradičním způsobem. V otevřeném příspěvku na firemním blogu hru ohlásil CEO Square Enix Phil Rogers.

Další dobrodružství zakrvácené, zpocené a hekající Lary bude samozřejmě útočit na next-gen platformy všech tvarů a velikostí. "Chceme dát hráčům větší výběr, podporovat více platforem a zkusit nové věci – dáme si však záležet na tom, abychom překonávali sami sebe, ať už budete hrát na kterémkoliv zařízení." 

A to je vše. Žádné detaily, žádné obrázky, žádná videa. K čemu se tedy Rogers namáhal s podobnou informací? Odpověď zřejmě leží v ideové a slovní přestřelce s nedávno odstoupivším šéfem Eidos Montreal Stephanem D'Astousem, který slovy "Square Enix neumí hry prodávat" kritizoval bídné obchodní výsledky Rogersovy divize. Rogers ostatně otevřený dopis pojal jako exhibici vysokých kvalit Square Enix a zmínil i produkci Final Fantasy XV nebo Kingdom Hearts III.

Jeden by tak skoro řekl, že poněkud teatrální Rogersův blogpost je spíše vodou na mlýn D'Astousově argumentaci, ale nešť, podstatnější je, že se na titulu, který bude s první hrou spojen kánonickým komiksem, utěšeně pracuje…

Tagy: akční adventura

Zdroje: VG247,Square Enix blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.