GOG nabízí slevy na hry, které hráči nejvíc chtějí
zdroj: tisková zpráva

GOG nabízí slevy na hry, které hráči nejvíc chtějí

14. 2. 2017 18:14 | Byznys | autor: Václav Pecháček |

„Milenci se milujou!“ volají malé děti, když na Valentýna zahlédnou na lavičce mladý páreček. Možná vás překvapí, že jedním z milenců jste v tomhle scénáři vy. Vaším partnerem je pak internetový obchod GOG, který z lásky ke svým zákazníkům (a k jejich penězům, samozřejmě) spustil rozsáhlé slevy na více než 70 her, které se nejčastěji vyskytují na hráčských wishlistech. Jestli máte zájem třeba o třetího Zaklínače, Grim Dawn nebo Darkest Dungeon za polovic, není problém.

Výbornou Hotline Miami můžete v rámci akce získat za 1 euro a pár drobáků, adventuru Soma ani ne za 10 euro. V koši na osmdesátiprocentní slevy se skrývá taktické RPG Shadowrun: Dragonfall, a za méně než 5 euro můžete hrát výtečné kousky včetně Legend of Grimrock, Undertale či Transistor. Heroická edice Pillars of Eternity stojí 13 euro, nádherný walking simulator Firewatch 11 euro, a parádní dungeon Legend of Grimrock 2 je k mání za 7,49 euro.

Vedle nových her narazíte ve slevách i na starožitné poklady. Například výtečnou Vampire: The Masquerade – Bloodlines (tu je nedávný gamesplay) se slevou 75 %. Tajemný Fahrenheit vás vyjde na něco přes euro, stejně jako oblíbená adventura Syberia, legendární System Shock a strategie Stronghold. A kdybyste si snad chtěli zahrát nějaké skvělé staré RPG, GOG vám s roztomilým úsměvem a ruměncem ve tváři podá Icewind Dale: Enhanced Edition či Baldur’s Gate II: Enhanced Edition za 6 euro.

Ale víte co? Už vás dál nebudu vodit za ručičku. Tohle je váš den, den zamilovaných, tak se seberte a prozkoumejte si nabídku her ve slevě sami. Nebo taky ne, pokud Valentýn považujete za pouhou konspiraci zlých korporací, aby nám prodaly co nejvíc růžových srdíček (a her). Pak samozřejmě není problém odolat a stoicky ignorovat Psychonauts za 0,99 euro, FTL za 2 euro, SuperHot za 12 euro nebo The Witness za 18 euro…

Nejnovější články