zavřít

Zvláštní hra Continue?9876543210 ukáže, co se děje s herními postavami po smrti

iPad iPhone Windows MAC

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Když hra dle svého vlastního popisu nabízí „jímavou výpravu do existenciálního zoufalství,“ jedno je jisté – server jejích vývojářů vlivem přílišného zájmu rozhodně nezkolabuje. Obskurní indie záležitosti Continue?9876543210 by však měli věnovat pozornost všichni hráči, kteří se rádi pohnípají v zajímavé grafice a mírném filozofování.

Takže zaprvé, Continue?9876543210 má perfektní pixel-artový design a stylizaci. Video v článku a obrázky okolo jsou v tomto ohledu dosti výmluvné.

Zadruhé, Continue?9876543210 jako 3D akční adventura s mnoha minihrami nabízí i pro někoho příjemnou zápletku. Zahrajeme si totiž za mrtvého protagonistu videohry, který brázdí pustiny operační paměti, obývané podobnými virtuálními zoufalci, ve snaze uniknout definitivnímu vymazání. Vedle všemožných prvků klasických her se tak do paměti vkrádá i případná inspirace původním Tronem.

....

Celý titul je tvorbou Jasony Ody, jenž před dvěma lety vytvořil webovou hru Skrillex Quest, což je dle trefného popisu kolegů z PC Gamer titul „kombinující dubstep s hratelností Zeldy“, z čehož si můžete udělat trochu obrázek, jakou tvorbou se asi tak zabývá. Continue?9876543210 již vyšla v plné verzi 2. ledna. Jedná-li se tedy o váš šálek kávy, oficiální web s více popisky, obrázky či linky na stažení na Steamu naleznete zde.

Tagy: Indie akční filosofie adventura pixel art

Zdroje: PC Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.