zavřít

Žraloci a náhrobky z turnaje Injustice: Gods Among Us

PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Musím říct, že mě začíná tahle trailerová akce bavit. Asi není lepší způsob, jak představit hrdiny (záporáky) z chystané komiksové bojovky Injustice: Gods Among Us, než tímto způsobem. Uděláte turnaj, na každý duel hodíte jeden trailer a díky tomu předvedete jak spoustu ukázek z arzenálu duelantů, tak i jednotlivé arény – které jsou mimochodem sympaticky interaktivní.

V téhle dvojici soubojů se představí slušňáček Green Lantern proti Solomonu Grundymu a nutno říci, že druhý jmenovaný ve stylu vyhrává. Mít jako speciální útok to, že si vytáhnete náhrobek z břicha a praštíte s ním protivníka přes hlavu, to je až jokerovský styl humoru. V druhém duelu se utká Aquaman s Cyborgem, a i když platí odvěká pravda, že „Aquaman sucks“, jeho speciální útok je jak stylový, tak vtipný ve své nadsázce. A člověk začíná přemýšlet, kdo to vlastně celé vyhraje...

 

Tagy: komiks bojovka

Zdroje: All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.