zavřít

Zlomené obratle a vypadlé bulvy v Raidenově show z Mortal Kombat X

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Mortal Kombat hru si nelze bez přítomnosti Raidena představit a jeho přítomnost v Mortal Kombat X není šokující. Stejně ho ale vidíme rádi, zvlášť v duelu Kotalem, potomkem Shao Kahna. Kromě ukázky bojových parádiček nabídne finiš souboje spoustu brutalit v rámci už klasických rentgenových záběrů.

Právě brutalita občas přesahuje hranice únosnosti a přelévá se na území absurdity. Vytržená slezina, probodený hrtan a lámání vazu možná vypadá stylově, ale jen do okamžiku, kdy se nakupí čtvero záběrů za sebou a bojovníci se pak vesele otloukají dále, obratle neobratle. A vyhřezlé bulvy při fatalitě už jen smutně koukají z tvůrčí slepé uličky. Přehnané násilí může být zábavné, ale v tomto případě už je samoúčelné.

Jinak je ale Raiden šikula. Tradičně kolem sebe hýří jiskřivou atmosférou elektrizující zábavy, umí se teleportovat, a když na to přijde, rozhodí kolem sebe pár modrých pastí, které roztančí kohokoliv, kdo se jich dotkne. Zápas je dynamický, komba se střídají s poziční hrou a obecně se zdá, že Mortal Kombat X může být skvělá bojovka. Ať už rentgenové kameře holdujete, nebo ne. Hra vyjde na PC, PS4, PS3, Xbox One a X360 v příštím roce.

Tagy: bojovka

Zdroje: IGN

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.