zavřít

Zelení kámoši z Of Orcs and Men, fantasy obrácené naruby

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

„...a kámoši jak hrom, jsou goblin a ork...“ Na Of Orcs and Men se těším víc a víc, čím více se profilují hlavní hrdinové téhle akce. V ní sledujeme klasický fantasy svět, kde lidé mlátí nelidi po hlavě a vítězí. Jenže tentokrát se dostanete do kůže, zelené kůže orčího reka a zabijáka, slavné Krvavé čelisti. Ten dostal za úkol zamezit perzekuci orků a goblinů tím, že zabije císaře.

Velmi brzy pak přibere do party svého společníka nižšího vzrůstu, gobliního zabijáka. Oba mají jiný styl boje, jiný přístup k řešení situací a vzniká tak skvělý prostor pro buddy movie styl, k němuž se ostatně odkazuje i tenhle trailer. Jeden drtí vše, co mu přijde do cesty a z rytířů si dělá fackovací panáky, druhý podžezává ze zálohy a plíží se ve stínu. Hra vyjde už 11. října na PC, X360 a PS3.

Tagy: humor akční fantasy

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.