zavřít

Zaposlouchejte se do tónů soundtracku k The Unfinished Swan

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dopoledne jsem si postěžoval na nedostatek videí o tvorbě herní hudby a vida, máme tu dnes už druhý. Ten se tentokrát věnuje velmi nadějně vyhlížejícímu surrealistickému nezávislému počinu The Unfinished Swan, k němuž mi uvedená hudba prostě výborně sedne. Povypráví vám o ní Peter Scaturro plus několik dalších tvůrců.

Pozoruhodné je, že jakkoliv se dokument věnuje spíše duchovní funkci hudby, neopomene přidat i informace, jako, že hudba bude reflektovat momentální situaci ve hře, třeba nebezpečí. Každopádně je to další z řady nezávislých titulů, jejichž soundtracky se stanou žádaným zbožím, alespoň pro soundtrackové milovníky.

Tagy: Indie hudba adventura logická

Zdroje: US PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.