zavřít

Záporák Alan Wake's American Nightmare je klasický magor

Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

První, druhý a dnes třetí vývojářský deníček k Alan Wake's American Nightmare vydali tvůrci z Remedy. Tentokrát se ve tříminutovém pokecu zabývají hlavním záporákem hry, která vyjde příští týden 22. února. Mr. Scratch je podle nich archetypem typického popkulturního magora, což vám ale dojde hned, jak jej na videu uvidíte.

Jako byste vzali libovolný hororový brak nebo studentskou lekačku (zdravíme Freddyho Kruegera), vystřihli z ní záporáka, na kterém samozřejmě není ani chlup něčeho pozitivního, navlékli jej do kvádra, vlasy popatlali pomádou a prskli jej do Alan Wake's American Nightmare. Ale přesně tak to tvůrci chtěli, čili si mohou odškrtnout kvalitní práci. Jestli dostanou kladné body i za hru samotnou, která krom jiného obsahuje i arkádový mód á la Horde z Gears of War, to se uvidí už brzy. Jo a po rozkliku se můžete podívat na zbrusu nový trailer, který předznamenává blížící se vydání.

Tagy: horor akční

Zdroje: tisková zpráva,Mashable

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.