zavřít

Záběry z The Walking Dead: Survival Instinct působí lacině

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Původně jsem tu chtěl žehrat na to, že už dneska člověk nevyjde ven, aby nezakopl o nějakou...

Původně jsem tu chtěl žehrat na to, že už dneska člověk nevyjde ven, aby nezakopl o nějakou zombie survival akci. Ale vlastně seriál AMC Walking Dead tuhle renesanci (i když, ono nejde o renesanci jako spíše zahlcení už tak aktivním žánrem) spustil. A právě k němu se bude nejvíce odvolávat akční hra The Walking Dead: Survival Instinct, kde se podíváme na cestu vidláckých bratrů Dixonových do Atlanty, kde se zapojí do děje seriálu. Hra bude mít dabing původních herců a také odpovídající zpodobnění hrdinů.

Jenže, když člověk sleduje první záběry ze hry, jakákoliv tolerance mizí. Genericky vyhlížející prostředí bez nápadu, akce bez nápadu nebo kouska atmosféry a celkově spíše budgetový feeling nedává tomuto titulu moc šancí. Momentálně to vypadá na klasický herní spin-off úspěšné televizní značky. Vzhledem k úspěchu adventurní sestřičky od Telltale, která těžila z původního komiksu, je to skoro hereze.

Tagy: seriál zombie FPS

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.