Z důchodu pro dobrodruhy vytáhne Nathana Drakea jeho bratr a Sully
zdroj: Archiv

Z důchodu pro dobrodruhy vytáhne Nathana Drakea jeho bratr a Sully

26. 4. 2016 12:36 | Video | autor: Honza Konfršt |

Po řadě odkladů vyjde 10. května na PlayStation 4 Uncharted 4: A Thief's End a spolu s tím i konec ságy Nathana Drakea. Nově finále připomíná dvojice videí, která představují ukázku multiplayerového režimu Plunder a především další upoutávku z kampaně, která je pro hru důležitější.

Video z kampaně je krátký sled scén, které ale dobře vystihují ducha čtvrtého dílu. Nathan je už v "důchodu pro dobrodruhy," ale jeho znovunalezený bratr a zjevně i starý parťák Sully jej znovu zatáhnou do velkého, tentokrát posledního, pátrání po pokladech. Následuje pak sled scén, které ukazují přesně to, co od Uncharted čekáte - spektakulární skoky, pády, řítící se zvony, vzduchem letící auta a destrukci všeho typu, z níž hlavní hrdina vyvázne zadýchaný, maximálně s pár škrábanci a modřinami.

zdroj: Archiv


Video z multiplayeru předvádí mód Plunder, který nijak nepřekvapí hráče předchozích dvou dílů série – cílem tohoto týmového režimu je donést do své základny poklad, zatímco se vás protivníci snaží zadržet. V základu se tak jedná o alternativu klasického Capture the Flag, 

zdroj: Archiv

Další informace o hře pak poskytuje například archiv videí, kde lze mimo jiné narazit i na poslední vývojářský deníček, v němž se autoři rozloučili s nadšenou komunitou. Ta se bude moci do poslední kapitoly vyprávění vrhnout přesně za dva týdny.

Nejnovější články